Kezdőoldal
Legyen a kezdőlapom | Felvétel a kedvencek közé| Szerkesztő
Hírlevél
E-mail:  
 

Hirek, Információk

 
Forgalmi korlátozások a Gemenci Nagydíj ideje alatt

Az Ifjúsági Unió Szekszárd, 2009.07.10 - 2009.07.11. között rendezi meg a 35. Gemenci Nagydíj Nemzetközi Országúti Kerékpáros Versenyt, a rendezvény balesetmentes lebonyolítása érdekében több esetben lesz teljes, illetve részleges útlezárás.


Az országúti szakaszokon a mezőny előtt kb. 10 perccel felvezető autó halad. A mezőny haladásával azonos időpontokban az áthaladási időre a forgalmat leállítjuk. Ezen útvonalakat a mellékelt áthaladási menetrend rögzíti. A kerékpárosok előre várható haladási sebessége 38-42 km/h. A mezőnyt megelőzni nem lehet.


A verseny 1. szakasza július 10-én 15.00 órakor rajtol Kaposvárról, a Kossuth térről és a Fő utca - Pécsi utca - Dombóvári út útvonalon hagyja el a várost Dombóvár irányába.


A verseny 2. szakasza július 11-én 10.30 órakor Paksról rajtol és a Dózsa György út - Kistemplom utca - Újtemplom utca - Tolnai utca - Kölesdi út útvonalon hagyja el a várost Nagydorog irányába.


Szekszárd városát érintő útlezárások:


Július 10-én
az 1. szakasz mezőnye - amely Kaposvárról indul 15.00 órakor - várhatóan 18:20-kor ér Szekszárdra - Harc irányából - és a Rákóczi utca - Széchenyi utca - Bezerédj utca útvonalon ér célba a Béla téren.


Július 11-én a 2. szakasz 10:30-kor rajtol el Paksról, majd Szálka irányából várhatóan 13:54-kor ér be a városba és a Bátaszéki utca - Alisca utca útvonalon érkezik fel a Kálváriára.


Július 11-én 15:00 - 17:00 között Gyermekversenyeket indítunk a Béla tér körül, mely érinti a Béla téri buszmegállót. A tér 14:00 órától a Bezerédj utca irányából lezárásra kerül, de a Flórián és Munkácsy utca útvonal járható lesz..


Július 11-én 17.00 órától Kerékpáros Demonstráció halad a városon belül.


Július 11-én 19:45 - 22:00 óra között Háztömb körüli versenyek zajlanak (utánpótlás és felnőtt), a Béla tér - Flórián utca - Szent László utca - Széchenyi u.  - Garay tér - Széchenyi u. - Bezerédj  u. - Béla tér útvonalon.


A várost érintő útvonalakon az adott időpontokban útlezárással biztosítjuk a versenyt.


Köszönjük megértésüket!




© 2005 Gemenci Nagydíj. Minden jog fenntartva! by Visualnet