Gemenc Nagydíj

45. AliscaBau Gemenc Nagydíj

2019. július 26-27.

Amatőr Kritérium Verseny – Eredmények

2019. augusztus 08.

U5 (2015 és azután születettek)

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely Neme I/A Helyezés
12 Erős Emília 2016 ZOMBA L 1.
13 Erős Benedek 2016 ZOMBA F 2.
10 Sárkány Mira Veronika 2016. 10. 23. SZEKSZÁRD L 3.

 

U7 (2013-2014)

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely Neme I/A Helyezés
48 Arató Ákos 2013 Budapest F 1.
52 Szabó Dániel 2013 Szekszárd F 2.
47 Mármarosi Adrián 2014 Szekszárd F 3.
51 Nagy Petra 2014 Szekszárd L 4.

 

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely Neme I/A Helyezés
50 Erős Bertalan 2014 Zomba F 3.
55 Kéri Zétény 2014 Szekszárd F 4.
49 Halász Gábor 2014 Szekszárd F 6.

 

U9 (2011-2012)

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
79 Szilasi Dániel 2011. Budapest A 1.
70 Mármarosi Manuel 2012. Szekszárd A 2.
72 Erős Bendegúz 2011. Györköny A 3.
72 Rádi Noel 2011. Szekszárd A 4.

 

U11 (2009-2010)

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
136 Bán Botond 2009. Szekszárd A 1.
134 Steig Benjamin 2010 Szekszárd A 2.
112 Mármarosi Marcell 2010 Szekszárd A 3.
133 Tulok-Darita Simon 2009 Szekszárd A 4.
120 Nemes Botond 2010 Szekszárd A 5.
119 Vezsenyi Áron 2009 Őcsény A 6.

 

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
118 Drucker Péter 2009 KSI Budapest I 1.
131 Lencse Máté 2010 Szenyor KSE I 2.

 

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
111 Mármarosi Alexa 2009 Szekszárdi SZKE I 1.
121 Horváth Jázmin 2009 Szenyor KSE I 2.

 

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
130 Tarcsai Boglárka 2009 Szenyor KSE A 1.

 

U13 (2007-2008)

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
208 Balaskó Ádám 2008 Szenyor KSE I 1.
253 Iványi Zétény 2008 Szenyor KSE I 2.
294 Kiss Zsombor 2007 Szekszárd I 3.

 

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
212 Tóth Kevin 2008 Komló A 1.
201 Tamás Kristóf 2008 Szenyor KSE A 2.
199 Széles Máté 2007 Sióagárd A 3.

 

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
257 Biró Nóra 2008 Szekszárd I 1.

 

U15 (2005-2006)

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
200 Hancz Tamás 2006 Szenyor KSE I 1.
234 Gangl Bence 2006 Szenyor KSE I 2.
299 Lelkes Bence 2005 Szenyor KSE I 3.

 

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
214 Petrics Botond 2005 Szekszárd A 1.
93 Varga Ákos 2006 Sióagárd A 2.

 

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
292 Vezsenyi Lora 2005 Őcsény A 1.

 

U17 (2003-2004)

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
295 Bán Benedek 2004 Szekszárdi SZKE I 1.
83 Szabó Csongor 2004 Szekszárdi SZKE I 2.
97 Farkas Máté 2004 Szenyor KSE I 3.
95 Bakó Jonatán 2004 Szekszárdi SZKE I 4.
80 Nemes Noel 2004 Decs I 5.

 

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
270 Straubinger Balázs 2004 Szekszárd A 1.

 

U19 (2001-2002)

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
271 Koleszár Olivér 2001 Szekszárd I 1.
189 Fűzfa Ambrus 2001 Szenyor KSE I 2.
397 Bagarus Bence 2002 Nagykozár I 3.

 

Amatőr 1.

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
151 Salamon László 1981 Szekszárd 1.
190 Balaskó Milán 1980 Szenyor KSE 2.
152 Oláh Gábor 1984 Szingo SE 3.
262 Topán Máté 1985 Szekszárd 4.
369 Csizmadia József 1989 Szekszárd 5.

 

Amatőr 2.

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
139 Mármarosi Zoltán 1976 Szekszárdi SZKSE 1.

 

Amatőr 3.

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
265 Biró Zoltán 1972 1.
330 Gulyás Tamás 1974 Autósity Skoda Zengő 2.
293 Béda László 1970 3.

 

Amatőr 4.

Rajtszám Név Szül. dátum Egyesület / lakhely I/A Helyezés
397 Kistemaker Ervin 1963 Amsterdam 1.
264 Ormánközi Zoltán 1967 Székesfehérvár 2.
300 Lénárd Béla 1968 Autósity Skoda Zengő 3.
313 Brozovácz László 1960 Pécs 4.

Támogatók